Akce

30. 01. 2018 - Muzikálová show

V úterý 30.1 přišly našim klientů zazpívat paní MgA. Lada Soukupová a paní  MgA. Jana Borková, DiS, muzikálové zpěvačky a především profesorky zpěvu na Mezinárodní konzervatoři v Praze. Zpěvačky, zároveň se svojí talentovanou studentkou konzervatoře, nám zazpívaly písně ze známých muzikálu např. Fantom … číst dále »

Betlémská hra vánoční

16. 12. 2017 - Betlémská hra vánoční

V sobotu 16.12.navštívil náš Domov amatérský divadelní soubor Excelsior, aby našim klientům předvedli své Vánoční vystoupení a navodili tak příjemnou vánoční atmosféru. Na závěr jsme si všichni společně zazpívali známé lidové koledy. Členům divadla patří náš dík.

Vánoční vystoupení Jana Víznera

15. 12. 2017 - Vánoční vystoupení Jana Víznera

V pátek 15.12 potěšilo naše klienty vystoupení pana Víznera s kolegyní, kteří nám přišli zazpívat známé i neznámé vánoční písně i koledy z různých koutů světa. Děkujeme!

Návštěva zpěvačky Anny K. a Taťány Gregor Brzobohaté

12. 12. 2017 - Návštěva zpěvačky Anny K. a Taťány Gregor Brzobohaté

Dne 12.12. jsme měli to velké potěšení přivítat v našem Domově zpěvačku Annu K. společně s Taťánou Gregor Brzobohatou, které v rámci charitativní kampaně nadace Taťány Kuchařové přišly potěšit naše klienty a zpestřit jim tak předvánoční čas. Zpěvačka Anna K. nám … číst dále »

HUDEBNÍ VYSTOUPENÍ KARLA MÁCHY

06. 12. 2017 - Hudební vystoupení Karla Máchy

Ve středu 6.12.  potěšilo naše klienty již tradiční vystoupení pana Karla Máchy. Za doprovodu kláves nám zahrál tradiční koledy. Děkujeme.

NÁVŠTĚVA MIKULÁŠE

05. 12. 2017 - Návštěva Mikuláše

5.12 k nám do Domova zavítal Miluláš s andělem a čerty. Mikuláš se svou delegací navštívili všechny naše klienty, aby jim popřáli krásné Vánoce a mnoho zdraví. Děkujeme.

VYSTOUPENÍ HUDEBNÍKŮ SWETŘÍK

02. 12. 2017 - Vystoupení hudebníků Swetřík

2. prosince nás přišla potěšit svým hudebním vystoupením skupina hudebníků z blízkého okolí „Swetřík“.  Zazněly známé i méně známe koledy za doprovodu kytary, kláves a příčné flétny. Všichni jsme si společně zazpívali a zpříjemnili tak sobotní odpoledne. Děkujeme.

18. 10. 2017 - Výstava z období První republiky

Ve středu 18. října  jsme se s našimi klienty vydali do Prahy, kde jsme navštívili výstavu „ 13 komnata První republiky“, která se pořádá v prostorách Tančícího domu.  Společně s klienty jsme měli možnost přenést se zpátky v čase do … číst dále »

23. 09. 2017 - Rozloučení s létem

Již podruhé jsme se v sobotu odpoledne sešli s klienty, rodinnými příslušníky a zaměstnanci Domova při akci „Rozloučení s létem „.  Moderování a hudebního vystoupení se zhostil  pan Martin Krulich.Příjemná atmosféra, společenské hry a  lákavé občerstvení byly nedílnou součástí odpoledne.Poděkování … číst dále »

30. 08. 2017 - Přednáška o historii Titanicu

Ve středu 30.8. 2017 náš Domov navštívila paní Dana Šimková (spisovatelka a lektorka), která našim klientům s nadšením přiblížila informace o historii Titanicu,  jeho stavbě, plavbě, potopení i osudech některých pasažérů.Během přednášky byly promítány skutečné záběry Titanicu ze dne vyplutí … číst dále »

Novinky

Naši partneři

Omezení návštěv

Od 2.2.2018 Domov pro seniory Dobřichovice žádá příbuzné a známé klientů, aby omezili návštěvy svých blízkých.

Důvodem je nárůst chřipkových onemocnění.

Děkujeme za pochopení.