Akce

Vítání léta

Již tradičně se u nás konala akce Vítání léta, na které se sešli známí a rodiny našich klientů. Odpoledne nám zpříjemnila hudební skupina D´ex Tempore, vládla skvělá a veselá atmosféra. Náš šéfkuchař nás nasytil grilovanými dobrotami. Všichni jsme si to … číst dále »

Puzzle

Dnešní dopoledne jsme strávili skládáním puzzle s tématem Česká republika. Trénovali jsme jemnou motoriku, ale i znalosti o České republice.

Vítání léta

Srdečně Vás zveme na akci „Vítání léta“, která se bude konat 16.6.2024 od 14.00 v areálu na Zbraslavi. Čeká na Vás zábava, občerstvení a hudební vystoupení skupiny D. Ex Tempore. Těšíme se na Vás.

Bylinky

Dnešní slunečné odpoledne jsme strávili osazováním mobilních zahrádek bylinkami v příjemné společnosti našich dobrovolnic.  

Cestománie

Dnešní odpoledne strávili naši klienti cestováním po České republice. Vždy si vybereme místo, o kterém se budeme následující týden bavit. Jedná se např. o významnou památku nebo místo narození klientů. Místa si označujeme na mapě. Tentokrát si naši klienti vybrali … číst dále »

Pletení pomlázky

Dnešní odpoledne strávili naši klienti ve společnosti pana ředitele, který nás učil plést pomlázku. Pletení jsme si zpříjemnili povídáním o velikonočních tradicích.  

Naši partneři