Akce

29. 03. 2018 - Velikonoční posezení

Blížící se  svátky jara jsme využili k velikonočnímu posezení s našimi klienty Domova. Zaměstnanci nachystali malou velikonoční ochutnávku a za zvuku velikonočních písniček si někteří také vyzkoušeli pletení pomlázky, které jako každý rok pletl pan ředitel.  

28. 02. 2018 - Oslava masopustu s hudební skupinou Třehusk

Ve středu  28.2. se v našem Domově konal již tradiční masopust. Nechyběly ani známé masopustní pochoutky, jako ovar, koblihy a škvarkové placky. K tanci i poslechu nám hrála hudební skupina Třehusk. Slyšeli jsme staropražské písničky a písně z různých koutů naší republiky. … číst dále »

07. 03. 2018 - Hudební vystoupení Martina Krulicha

Dne 7.3. jsme prožili hezké dopoledne s  Martinem Krulichem, který pro nás připravil pořad „Hudební cesta časem“. Za doprovodu kytary jsme si společně zazpívali písničky Waldemara Matušky, Jiřího Suchého a dalších známých zpěváků. Děkujeme.

30. 01. 2018 - Muzikálová show

V úterý 30.1 přišly našim klientů zazpívat paní MgA. Lada Soukupová a paní  MgA. Jana Borková, DiS, muzikálové zpěvačky a především profesorky zpěvu na Mezinárodní konzervatoři v Praze. Zpěvačky, zároveň se svojí talentovanou studentkou konzervatoře, nám zazpívaly písně ze známých muzikálu např. Fantom … číst dále »

Betlémská hra vánoční

16. 12. 2017 - Betlémská hra vánoční

V sobotu 16.12.navštívil náš Domov amatérský divadelní soubor Excelsior, aby našim klientům předvedli své Vánoční vystoupení a navodili tak příjemnou vánoční atmosféru. Na závěr jsme si všichni společně zazpívali známé lidové koledy. Členům divadla patří náš dík.

Vánoční vystoupení Jana Víznera

15. 12. 2017 - Vánoční vystoupení Jana Víznera

V pátek 15.12 potěšilo naše klienty vystoupení pana Víznera s kolegyní, kteří nám přišli zazpívat známé i neznámé vánoční písně i koledy z různých koutů světa. Děkujeme!

Návštěva zpěvačky Anny K. a Taťány Gregor Brzobohaté

12. 12. 2017 - Návštěva zpěvačky Anny K. a Taťány Gregor Brzobohaté

Dne 12.12. jsme měli to velké potěšení přivítat v našem Domově zpěvačku Annu K. společně s Taťánou Gregor Brzobohatou, které v rámci charitativní kampaně nadace Taťány Kuchařové přišly potěšit naše klienty a zpestřit jim tak předvánoční čas. Zpěvačka Anna K. nám … číst dále »

HUDEBNÍ VYSTOUPENÍ KARLA MÁCHY

06. 12. 2017 - Hudební vystoupení Karla Máchy

Ve středu 6.12.  potěšilo naše klienty již tradiční vystoupení pana Karla Máchy. Za doprovodu kláves nám zahrál tradiční koledy. Děkujeme.

NÁVŠTĚVA MIKULÁŠE

05. 12. 2017 - Návštěva Mikuláše

5.12 k nám do Domova zavítal Miluláš s andělem a čerty. Mikuláš se svou delegací navštívili všechny naše klienty, aby jim popřáli krásné Vánoce a mnoho zdraví. Děkujeme.

VYSTOUPENÍ HUDEBNÍKŮ SWETŘÍK

02. 12. 2017 - Vystoupení hudebníků Swetřík

2. prosince nás přišla potěšit svým hudebním vystoupením skupina hudebníků z blízkého okolí „Swetřík“.  Zazněly známé i méně známe koledy za doprovodu kytary, kláves a příčné flétny. Všichni jsme si společně zazpívali a zpříjemnili tak sobotní odpoledne. Děkujeme.

Novinky

Naši partneři