Akce

Reminiscenční místnost

V našem Domově vytváříme novou reminiscenční „vzpomínkovou místnost“, jejímž cílem je vyvolání příjemných vzpomínek, které jsou pro klienta důležité. „Terapie vzpomínkou“ pomáhá pracovníkům v lepším chápání seniorů, dochází k upevnění vztahů a k lepšímu plánování služby.

Velikonoční workshop

Naši klienti se zúčastnili velikonočního workshopu, kde se tvořili vazby z živých květin, které budou součástí velikonoční a jarní výzdoby Domova.

Hudební vystoupení Martina Krulicha

Po dlouhé době nás navštívil Martin Krulich se svým hudebním vystoupení Hudební cesta časem. Klientům zahrál na kytaru a zazpíval písně od známých interpretů.

Jarní potěšení

Naši klienti si sami zasadili první jarní květiny do truhlíků, které budou mít na pokojích a budou jim tak zpříjemňovat jarní dny.

Aktivizace

Naši senioři se nenudí. V době, kterou musí trávit bez možnosti návštěv svých blízkých, probíhají stále nejrůznější aktivity, do kterých se mohou zapojit a trávit aktivně svůj čas v Domově.

Poděkování

Tímto chceme poděkovat firmě Emco za podporu a pomoc v této nelehké době. Děkujeme.

Poděkování

Tímto bychom chtěli poděkovat dětem ze ZŠ Trávníčkova Praha 5, ZŠ Všenory (prvňáčci) a ZŠ s RVJ Bronzová Praha 5, které vyrobily pro naše klienty krásná vánoční přáníčka, obrázky a drobné dárečky. Klienti byli velmi potěšeni a nadšeni.  

Naši partneři